comarch erp bialetlo       Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym    Zamów Comarch ERP e-Sklep    Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami     Wdrażamy Cormach ERP

CKU

 

CKU_alfa.gifCentrum Kształcenia Ustawicznego, w skrócie CKU - posiada wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzony przez Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Maz. o numerze 10/2000. Zawsze wydajemy zaświadczenia o podniesieniu kwalifikacji zawodowych zgodnie z przepisami Kuratorium (Dziennik Ustaw nr 103). Ponadto na życzenie każdego absolwenta naszego kursu wydajemy gustowny dyplom (w wersji dwujęzycznej) w sztywnych okładkach z fotografią absolwenta.


Nasza pracownia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt komputerowy i podłączona jest na stałe do Internetu. Organizujemy kursy zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm - są to kursy kurs.jpgzamknięte, wyłącznie dla osób zgłoszonych imiennie przez daną firmę. Harmonogram kursów można ustalić w zależności od potrzeb zainteresowanych osób lub firm. Jeśli w przedstawionej przez nas ofercie nie znajdziecie Państwo interesującego Was szkolenia lub jeśli chcecie zmodyfikować tematykę któregoś z nich, istnieje taka możliwość. Poszczególne kursy możemy łączyć w bloki w/g Państwa potrzeb. W takim przypadku cena danego kursu będzie ustalana indywidualnie zgodnie ze złożonym przez Klienta zamówieniem. W sytuacji gdy, tematyka jakiegoś kursu wykracza poza zakres opisany w naszej ofercie, to jesteśmy zawsze w stanie go zrealizować. Współpracujemy (od lat ) z wykładowcami wielu wyższych uczelni oraz z ludźmi posiadającymi wiedzę na odpowiednim poziomie informatycznym. Dzięki temu (po analizie opłacalności) jesteśmy w stanie przeprowadzić kurs lub szkolenie z zakresu informatyki w dowolnym zakrsie tematycznym.
Często docierają do nas zapytania o inne niż typowo informatyczne  kursy lub szkolenia. Odpowiedź z naszej strony jest jedna: Po wnikliwej analizie kosztów możemy to zrobić za odpowiednią cenę!


Wszelkich informacji o kursach udziela (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00) Aneta Kołodziejczyk tel./fax: 44 724-75-30. Można też skorzystać z formularzy internetowych w celu zgłoszenia chęci udziału w wybranym kursie. Zapraszamy!


comarch erp bialetlo       Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym    Zamów Comarch ERP e-Sklep    Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami     Wdrażamy Cormach ERP