comarch erp bialetlo       Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym    Zamów Comarch ERP e-Sklep    Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami     Wdrażamy Cormach ERP

Serwis sieci IT

OUTSOURCING SIECI I SPRZĘTU

Utrzymanie sieci i sprzętu komputerowego w stałej sprawności jest niezbędne do prawidłowego działania wszelkich systemów informatycznych. Nasza firma projektuje, wykonuje prace instalatorskie oraz zajmuje się integracją sieci komputerowych.
Do standardowych działań podczas wykonywania sieci
komputerowych należą między innymi:

  • Opracowanie projektu technicznego dla połączeń logicznych.
  • Opracowanie projektu dedykowanej sieci zasilania elektrycznego.
  • Wykonanie instalacji okablowania i urządzeń sieciowych.
  • Dobranie, skompletowanie, a następnie dostawę i instalację urządzeń aktywnych.
  • Dostawę, instalację i konfigurację oprogramowania sieciowego.
  • Stały serwis sieci komputerowych.

sieci.jpgKażda sieć komputerowa wymaga stałej konserwacji.
Wszelkie nowe instalacje lub niekiedy reinstalacje oprogramowania użytkowego wymagają fachowej ingerencji w parametry sieci. Istnieje wiele zagrożeń zewnętrznych i wewnętrznych skutkujących awariami sieci lub oprogramowania. Wtedy kluczową rolę odgrywa podjęcie natychmiastowych działań serwisowych.
My od wielu już lat zajmujemy się serwisem seciowym. Potrafimy działać bardzo szybko i co najważniejsze działamy zawsze skutecznie. W sytuacjach szczególnych posiłkujemy się szybkimi rozwiązaniami zastępczymi, aby zasadniczej naprawy systemu dokonywać bez strat dla jego użytkowników. Dbamy o stosowanie najnowszych, ale zawsze sprawdzonych rozwiązań technologicznych w celu utrzymania wysokiego poziomu technicznego obsługiwanych przez nas instalacji sieciowych.
Wraz z konserwacją sieci komputerowych prowadzimy stały serwis sprzętu komputerowego. Zawsze dysponujemy odpowiedniej klasy sprzętem zastępczym, tak więc nasze działania serwisowe nie zabierają cennego czasu naszym klientom.

Zakres naszych działń serwisowych regulują umowy outsourcingowe. Są one przygotowywane z należytą dbałością o interes każdego naszego klienta. Wszystkich traktujemy indywidualnie, przez co nasze działania są idealnie dopasowane do potrzeb i nie narażają naszych klientów na ponoszenie niepotrzebnych kosztów.
Podpisanie każdej umowy jest poprzedzone wnikliwą analizą zastosowanej u klienta infrastruktury sieciowej, a następnie analizą potrzeb klienta. Daje to pewność dobrej współpracy. 


W przypadku zainteresowania naszą ofertą outsourcingową prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 447247530 lub listowny poprzez nasz FORMULARZ.


comarch erp bialetlo       Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym    Zamów Comarch ERP e-Sklep    Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami     Wdrażamy Cormach ERP