comarch erp bialetlo       Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym    Zamów Comarch ERP e-Sklep    Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami     Wdrażamy Cormach ERP

Oprogramowanie

WYBÓR OPROGRAMOWANIA

Skuteczne działania przedsiębiorstw w warunkach otwartej europejskiej gospodarki oprogramowanie.jpgwolnorynkowej stanowią wielkie wyzwania dla ich menedżerów. Systemy decyzyjne tych firm muszą być oparte o zaawansowane, a jednocześnie przyjazne techniki informatyczne, które oprócz możliwości ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, przedstawiają pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy. Wszyscy pracownicy powinni doskonale znać obsługę tych programów i zawsze radzić sobie z nimi w najróżniejszych sytuacjach, które może im przynieść zmienność wolnego rynku. Tak więc, wybrane  programy powinny być przejrzyste i proste w obsłudze.


PRODUKTY FIRMY COMARCH

Zawsze należy zwracać uwagę na klasę dostawcy oprogramowania. My robimy to od wielu lat. Wyszukujemy szczyt.jpgna rynku informatycznym najlepszych producentów oprogramowania. Do tych najlepszych nalezy firma Comarch. Jest to nasz kluczowy dostwca oprogramowania. Współpraca firmy Comarch ze swoimi partnerami stoi na najwyższym światowym poziomie, co zapewnia skuteczność i szybkość realizacji wdrożeń. Ponad dwa tysiące osób zatrudnionych na całym świecie przez firmę Comarch gwarantuje stały rozwój ich rozwiązań informatycznych. Firma działa w Europie, Azji, Ameryce i w innych także egzotycznych okolicach świata. Reasumując, jest to partner godny zaufania! Wszelkie problemy pojawiające się podczas wdrożeń, są rozwiązywane błyskawicznie. Dzięki temu nasi klienci nie odczuwają trudów związanych z mozolnym procesem wdrożenia oprogramowania.


PRODUKTY SAGE


Bardzo ważnym dla nas źródłem wysokiej klasy oprogramowania jest firma Sage. Jest to wiodący dostawca rozwiązań informatycznych klasy ERP w Polsce. Sztandarowym sage_partner.jpgproduktem spółki jest rodzina programów i usług SAGE. Firma wchodzi w skład Grupy Sage notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa ta należy do grona trzech największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Sage jest jedynym w Polsce producentem rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw, które łączą stworzony w Polsce produkt z gwarancją rozwoju i bezpieczeństwa wynikającą z przynależności firmy do międzynarodowej organizacji. W Sage zatrudnionych jest 230 specjalistów - inżynierów i projektantów systemów informatycznych, analityków biznesowych, wdrożeniowców, przedstawicieli sprzedaży.


PRODUKTY FIRMY SYMPLEX

Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne. Mimo symplex.jpgswej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Small Business umożliwia różne metody pracy wielostanowiskowej. Może on być obsługiwany przez wielu użytkowników w różnych miejscach. W zależności od potrzeb i możliwości firmy może to być jedna z poniższych konfiguracji: praca wielostanowiskowa w sieci lokalnej, praca wielostanowiskowa w sieci lokalnej (samodzielne stanowiska POS), zdalny dostęp do programu za pośrednictwem terminala, obługa programów pracujących w filiach firmy (centrala - filie),


PRODUKTY FIRMY INSERT

Firma InsERT jest producentem oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Są wśróinsert.jpgd nich programy wspomagające sprzedaż, produkcję, usprawniające pracę działów księgowych, finansowych i kadrowo-płacowych, pozwalające analizować kondycję przedsiębiorstwa. Wszystkie systemy tworzone są w taki sposób, aby nie sprawiały trudności w uruchamianiu, wdrażaniu i obsłudze. Dzięki ich uniwersalności może z nich korzystać szerokie grono użytkowników. Decydując się na kupno programu, można skorzystać z proponowanych przez InsERT rozwiązań albo w łatwy sposób dostosować system do własnych potrzeb i przyzwyczajeń. Systemy InsERT są nowoczesne i dostosowane do zmieniających się wymogów prawno-gospodarczych.


Microsoft Office 365 Small Business Premium – idealny dla małych firm dbających o wysokie standardy

Microsoft Office 365 Small Business Premium – idealny dla małych firm dbających o wysokie standardyOffice 365 – współpraca jeszcze nigdy nie była taka prosta

Office 365 to usługa, która łączy tradycyjny pakiet aplikacji Office z narzędziami do komunikacji i pracy grupowej. Dzięki temu jednoczesna praca nad dokumentem oraz współdzielenie plików możliwe są w każdym miejscu i o każdej porze.

Jak to działa? Użytkownik przechowuje swoje pliki na serwerach firmy Microsoft, dzięki czemu ma do nich dostęp nie tylko z komputera, ale także z telefonu czy tabletu. Jego dane są w pełni chronione – Office 365 to jedyna usługa w chmurze, która gwarantuje zgodność ze standardem ISO27001, klauzulami i dyrektywami Unii Europejskiej oraz ustawą o ochronie danych osobowych.

Office 365 Small Business Premium – idealny dla małych firm dbających o wysokie standardy

Z myślą o organizacjach zatrudniających do 25 pracowników powstał pakiet Office 365 Small Business Premium. W ramach zakupionej licencji każdy użytkownik może zainstalować produkt na 5 komputerach PC lub Mac oraz dowolnej liczbie urządzeń mobilnych. Zarządzanie usługą jest intuicyjne i nie wymaga fachowej wiedzy informatycznej. Z programów pakietu korzystać można bez połączenia się z Internetem.

Co wchodzi w skład pakietu Office 365 Small Business Premium?

comarch erp bialetlo       Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym    Zamów Comarch ERP e-Sklep    Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami     Wdrażamy Cormach ERP